Oslavy a posedenia v špeciálnej atmosfére

Rezervujte si stôl v atmosfére dôb čarodeja Merlina. Stačí odoslať stručný formulár  na tejto stránke a o potvrdení rezervácie Vás budeme informovať.
Rezerváciu môžete vyriešiť aj na tel. č.: +421 (0)55 685 40 39 / +421 (0)903 580 580.

 
 

Aj rytieri sa v Camelote stretávali

Akcie rôzneho druhu organizujeme takmer každý deň. Od malých radostných rodinných osláv, cez dôležité obchodné stretnutie až po uvoľnený catering vo Vašich, alebo našich priestoroch. Večere spojené s degustáciami a snúbením rôznych chutí našej skvelej kuchyne so vzácnymi mokmi z celého sveta sú vždy zážitkom, rovnako ako obrovské Denko trinástich rytierov plné pečeného mäsa pripravené len pre Vás.

Zorganizujeme pre Vás:

  • firemné akcie
  • rodinné oslavy
  • promócie
  • pomaturitné stretnutia

Naše lahodné špeciality a profesionalitu dokážeme odprezentovať rovnako excelentne v súťaži vo varení gulášu na ulici, v stánku na bratislavskom hrade v rámci Slovak Food Festu, ako aj v našom Rytierskom salóniku. A to nielen ústavným činiteľom, umelcom a celebritám...

Skúsený tím našej reštaurácie Vám bude pre zorganizovanie Vašej akcie kedykoľvek k dispozícii. Pod vedením manažéra, v spolupráci so šéfkuchárom a somelierom Vám ušije na mieru celú akciu presne podľa Vašich predstáv. Sme pripravení Vás preniesť do doby dávno minulej, ale dokážeme Vás prekvapiť aj najväčšou gastronomickou modernou. U nás si môžete byť istý, že sa o Vás postaráme kráľovsky a na úrovni!

Vaša rezervácia

Nenašla sa CAPTCHA